Mediosapotheke Hackescher Markt

4.2
(68)

Mediosapotheke Hackescher Markt adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Anike Oleski e.Kfr, Rosenthaler Str. 46/47, Berlin – Germany

Telefon : 030 2827876

Mediosapotheke Hackescher Markt Yol Tarifi

MediosApotheke Hackescher Markt

Mediosapotheke Hackescher Markt Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Anike Oleski e.Kfr, Rosenthaler Str. 46/47, Berlin – Germany olan Mediosapotheke Hackescher Markt, işletmesine 030 2827876 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mediosapotheke Hackescher Markt ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mediosapotheke Hackescher Markt yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mediosapotheke Hackescher Markt hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mediosapotheke Hackescher Markt ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mediosapotheke Hackescher Markt ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mediosapotheke Hackescher Markt için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mediosapotheke Hackescher Markt bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mediosapotheke Hackescher Markt sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 68

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Mediosapotheke Hackescher Markt Yorumları

  1. Aslında iyi bir eczane. Ancak, çok kaba olarak karşımıza çıkan bir bayan var. Elbette bu, diğer iyi meslektaşların çalışmalarını yavaşlatır. Sitede her zaman yardımcı oldum.

  2. İlk defa sipariş verdim. Tüm sipariş şaşırtıcı bir şekilde hızlı ve verimli bir şekilde alındı. Çok kibar personel. Çok Menmun Kalmak. Çok teşekkürler!!!!!!!

  3. Harika kadrosu ve harika bir iç mekanı olan harika bir eczane. Personelden bahsetmişken – Rusça ve İngilizce konuşan çalışanları olması gerçekten harika.

    Ayrıca, Rusça konuşan çalışan Sophia, ilaçlarımı çok kısa sürede almama yardım ederek gerçekten fazladan bir mil yürüdü – bunu her yerde alamazsınız.

  4. Harika servis, çok dostça şeyler. Çok iyi İngilizce de konuş.

Yoruma kapalı.