Mavi Ege Pharmacy

4.7
(30)

Mavi Ege Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adatepe mh Sultanselim cd 220/A Evka 1, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 44 51

Mavi Ege Pharmacy Yol Tarifi

Mavi Ege Pharmacy

Mavi Ege Pharmacy İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Adatepe mh Sultanselim cd 220/A Evka 1, Buca – İzmir olan Mavi Ege Pharmacy, işletmesine (0232) 420 44 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mavi Ege Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mavi Ege Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mavi Ege Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mavi Ege Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mavi Ege Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mavi Ege Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mavi Ege Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mavi Ege Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Mavi Ege Pharmacy Yorumları

  1. Çok teşekkürler. Sorduğum her soruya yanıt bulabildiğim,iyi sağlık hizmeti alabildiğim bir eczane

  2. Her zaman güler yuzlu hizmet ile bize hizmet veren eczanemiz

  3. Pırıl pırıl eczane,Aradığımız tüm ilaçları bulabildigimiz güler yüz ve ilgileri sayesinde her zaman tercihimiz teşekkürler..

Yoruma kapalı.