Lokanta Teksin Çorba Ege Ev Yemekleri

4.5
(87)

Lokanta Teksin Çorba Ege Ev Yemekleri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mah, Vali Rahmi Bey, 135. Sk. No:22, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 442 53 76

Lokanta Teksin Çorba Ege Ev Yemekleri Yol Tarifi

Lokanta Teksin Çorba Ege Ev Yemekleri

Lokanta Teksin Çorba Ege Ev Yemekleri İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mah, Vali Rahmi Bey, 135. Sk. No:22, Buca – İzmir olan Lokanta Teksin Çorba Ege Ev Yemekleri, işletmesine (0232) 442 53 76 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lokanta Teksin Çorba Ege Ev Yemekleri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lokanta Teksin Çorba Ege Ev Yemekleri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lokanta Teksin Çorba Ege Ev Yemekleri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lokanta Teksin Çorba Ege Ev Yemekleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Lokanta Teksin Çorba Ege Ev Yemekleri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lokanta Teksin Çorba Ege Ev Yemekleri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lokanta Teksin Çorba Ege Ev Yemekleri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lokanta Teksin Çorba Ege Ev Yemekleri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 87

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Lokanta Teksin Çorba Ege Ev Yemekleri Yorumları

  1. Anne eli değmiş gibi lezzet kalitesinden ödün vermeyen ve gönül rahatlığıyla yemeklerini yiyebileceğiniz tertemiz bir lokanta! Kesinlikle öneririm.

  2. Çalışanlar ve mutfak çok temiz, çok kibar ve saygılılar, yemekler mükemmel, sloganları süper “göz aldanır mide asla” 🙂

Yoruma kapalı.