Limitsiz Vip Özel Öğretim Kursu

3.5
(11)

Limitsiz Vip Özel Öğretim Kursu Buca adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozağaç, 223. Sk., Buca – İzmir

Telefon : (0232) 502 18 18

Limitsiz Vip Özel Öğretim Kursu Buca Yol Tarifi

Limitsiz Vip Özel Öğretim Kursu - Buca

Limitsiz Vip Özel Öğretim Kursu Buca İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozağaç, 223. Sk., Buca – İzmir olan Limitsiz Vip Özel Öğretim Kursu Buca, işletmesine (0232) 502 18 18 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Limitsiz Vip Özel Öğretim Kursu Buca ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Limitsiz Vip Özel Öğretim Kursu Buca yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Limitsiz Vip Özel Öğretim Kursu Buca hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Limitsiz Vip Özel Öğretim Kursu Buca ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Limitsiz Vip Özel Öğretim Kursu Buca ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Limitsiz Vip Özel Öğretim Kursu Buca için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Limitsiz Vip Özel Öğretim Kursu Buca bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Limitsiz Vip Özel Öğretim Kursu Buca sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Limitsiz Vip Özel Öğretim Kursu Yorumları

  1. Covid-19 salgını nedeniyle kapatılan özel kursların açılmasına izin verilmesine rağmen bir sürü bahaneyle eğitimlere online devam ederek kolaya kaçan, online sınavla normal sınavın çocuklar üstündeki etkisinin farkını görmezden gelen kurum.

  2. Online eğitimlerin yeterli olmadığını milli eğitim bakanlığı bile kabul etmişken izin verilmesine rağmen yüz yüze eğitime geçmiyorlar. İsmimiz gibi eğitimde limitimiz yok demişlerdi ama limitleri varmiş.

Yoruma kapalı.