Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu

4.2
(143)

Buca Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kuruçeşme, Doğuş Cd. No:132, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 440 10 66

Buca Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu Yol Tarifi

KYK İzmir Kız Öğrenci Yurdu

Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kuruçeşme, Doğuş Cd. No:132, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu, işletmesine (0232) 440 10 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 143

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu Yorumları

  1. Gerçekten de bir yurt olarak tasarlanmış ve her şeyiyle öğrencilerin düşünüldüğü kaliteli bir kız yurdu. 3 kişilik geniş odaları , 2 kişilik balkonlarda mevcut , her kata özel çamaşırhanesi ve kurutma odasının yanında en önemlisi de her kata ait 7-24 açık olan çalışma salonuyla gördüğüm en iyi kız yurdu. Ayrı bir bina şeklinde olan yemekhanesinin güzel yemekleri ve tatlılarının olması mükemmel. Hemen zemin kotunda kafesi , uygun fiyatlı ve güzel saç kesimi yapan kuaförü ,gitar bağlama keman ve dil kurslarının olduğu faaliyet alanlarıyla tam bir mini kampüs havasında bir yurt. En iyi yanıysa dışarıdan tamamen izole eden büyük ve bol ağaçlı bahçesinde geçirilen kaliteli vakit bulabiliyor olmanız. Umarım ılıman çalışan görevlileri ve tüm güzellikleriyle hep böyle kalır.

Yoruma kapalı.