Kurtes Mühendi̇sli̇k Doğalgaz Tesi̇sat Ltd Şti̇

3.9
(10)

Kurtes Mühendi̇sli̇k Doğalgaz Tesi̇sat Ltd Şti̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çamlıkule, Yenigün Mahallesi, Gazeteci Yazar İsmail Sivri Blv No:155, Buca – İzmir

Telefon : 0537 462 47 97

Kurtes Mühendi̇sli̇k Doğalgaz Tesi̇sat Ltd Şti̇ Yol Tarifi

KURTES MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ TESİSAT LTD ŞTİ

Kurtes Mühendi̇sli̇k Doğalgaz Tesi̇sat Ltd Şti̇ İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çamlıkule, Yenigün Mahallesi, Gazeteci Yazar İsmail Sivri Blv No:155, Buca – İzmir olan Kurtes Mühendi̇sli̇k Doğalgaz Tesi̇sat Ltd Şti̇, işletmesine 0537 462 47 97 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kurtes Mühendi̇sli̇k Doğalgaz Tesi̇sat Ltd Şti̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kurtes Mühendi̇sli̇k Doğalgaz Tesi̇sat Ltd Şti̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kurtes Mühendi̇sli̇k Doğalgaz Tesi̇sat Ltd Şti̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kurtes Mühendi̇sli̇k Doğalgaz Tesi̇sat Ltd Şti̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kurtes Mühendi̇sli̇k Doğalgaz Tesi̇sat Ltd Şti̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kurtes Mühendi̇sli̇k Doğalgaz Tesi̇sat Ltd Şti̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kurtes Mühendi̇sli̇k Doğalgaz Tesi̇sat Ltd Şti̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kurtes Mühendi̇sli̇k Doğalgaz Tesi̇sat Ltd Şti̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kurtes Mühendi̇sli̇k Doğalgaz Tesi̇sat Ltd Şti̇ Yorumları

  1. 15 gün sonra randevu alındı izmirgaz 2 kere gaz açmaya gelip eksiklik ve gaz kaçağı bularak geri döndü tavsiyem paranızla rezil olmayın

  2. Doğalgaz tesisatı başarılı bir şekilde yapıldı. Beklentilerimizi isteklerimizi her şekilde karşıladılar. Gayet iyi hizmet aldık. Kalite, temiz işçilik ve müşteri memnuniyeti kesinlikle tavsiye ederim ????

  3. Temiz işi yapıyorlar hiç sorun yaşamaktı onlar da allah razı olsun olsun evim onların sayesinde sıcacık oldu????

  4. Gerçekten işlerini başarı ile yapan bir firma, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Yoruma kapalı.