Kugelei Cafe

4.3
(86)

Kugelei Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Poststraße 12, Berlin – Germany

Telefon : 0170 3211211

Kugelei Cafe Yol Tarifi

Kugelei Cafe

Kugelei Cafe Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Poststraße 12, Berlin – Germany olan Kugelei Cafe, işletmesine 0170 3211211 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kugelei Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kugelei Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kugelei Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kugelei Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kugelei Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kugelei Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kugelei Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kugelei Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 86

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kugelei Cafe Yorumları

  1. Otantik ve güzel bir cafe. Bira çeşitliliği ve lezzet ön planda. Fiyatlar uygun. Güleryüzlü hizmet dikkat çekici.

  2. Çok güzel hizmet ve çok cana yakın, tekrar tekrar gitmek isterim

  3. Zaten görülmeye değer Nicolai semtinde güzel bir küçük “kültür kafesi”. Özellikle bugün olduğu gibi, caddenin karşısında gerçekten iyi bir caz kombosu çalıyorsa.

Yoruma kapalı.