Kosmetikstudio Bella E Sana

4.7
(24)

Kosmetikstudio Bella E Sana adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Fehrbelliner Str. 4, Berlin – Germany

Telefon : 030 64318970

Kosmetikstudio Bella E Sana Yol Tarifi

Kosmetikstudio Bella e Sana

Kosmetikstudio Bella E Sana Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Fehrbelliner Str. 4, Berlin – Germany olan Kosmetikstudio Bella E Sana, işletmesine 030 64318970 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kosmetikstudio Bella E Sana ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kosmetikstudio Bella E Sana yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kosmetikstudio Bella E Sana hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kosmetikstudio Bella E Sana ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kosmetikstudio Bella E Sana ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kosmetikstudio Bella E Sana için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kosmetikstudio Bella E Sana bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kosmetikstudio Bella E Sana sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kosmetikstudio Bella E Sana Yorumları

 1. Orada çok yardımsever ve güleryüzlü bir takım. Oğlum kuşunun tüyleri için bir şey satın almam gerekiyordu, ama doğru ürün değildi, bu yüzden geri vermek zorunda kaldım. Onlar sadece diğer insanlar gibi, tereddüt etmeden ya da stresli hareket etmeden aldılar.

  Dükkan uzun yıllar orada ve orada şekillendirme ürünleri büyük bir varyasyon var. Uzmanlar için birçok profesyonel ürün. Benim için hiçbir şey yok, çünkü tüylerim çok küçük, kuş kafamda özel, ama diğerleri için … orada iyi bir şey bulacaksın.

 2. Ben düzenli bir müşteriyim ve salonu kayıtsız şartsız tavsiye edebilirim. Çok nazik personel aracılığıyla randevu almaktan (telefonla veya çevrimiçi olarak), profesyonel tedaviye. Üç çalışan, hoş bir atmosferde mükemmel bir iş çıkarıyor.

  Şimdiye kadar, ödeme yalnızca nakit olarak veya çevrimiçi rezervasyon sırasında uygulama aracılığıyla mümkün oldu.

 3. Ben düzenli bir müşteriyim ve her zaman çok memnunum.
  Mükemmel ve çok kapsamlı ayak bakımı, aynı şey manikür için de geçerli.
  Her zaman gelmeyi severim çünkü atmosfer her zaman sıcak ve sıcaktır!

 4. Güzellik uzmanları son derece profesyonel, ayrıntılara dikkat eden, çok iyi ve arkadaş canlısı, uygun fiyatlı – sonunda yeni güzellik enstitümü buldum 🙂

Yoruma kapalı.