Buca Klima Ve Beyaz Eşya Servisi

4.2
(6)

Buca Klima Ve Beyaz Eşya Servisi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yıldız, 242/16. Sk. No:42, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 227 66 44

Buca Klima Ve Beyaz Eşya Servisi Yol Tarifi

Buca Klima ve Beyaz Eşya Servisi

Buca Klima Ve Beyaz Eşya Servisi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yıldız, 242/16. Sk. No:42, Buca – İzmir olan Buca Klima Ve Beyaz Eşya Servisi, işletmesine (0232) 227 66 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Klima Ve Beyaz Eşya Servisi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Klima Ve Beyaz Eşya Servisi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Klima Ve Beyaz Eşya Servisi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Klima Ve Beyaz Eşya Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Klima Ve Beyaz Eşya Servisi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Klima Ve Beyaz Eşya Servisi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Klima Ve Beyaz Eşya Servisi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Klima Ve Beyaz Eşya Servisi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Buca Klima Ve Beyaz Eşya Servisi Yorumları

  1. Hızlı geri dönüşleri ve dinamik yapıları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmayı herkese tavsiye ederim.

  2. Kaliteli ve güvenilir hizmet avantajları bulunan bir servis

  3. İkinci el ürün aldım kendilerinden, hiç bir sözlerinde durmadılar. Saat 11 diye söz verdiler 4 te geldiler, anlaştığımız ürünlerden farklı ürünler getirdiler, kredi kartına taksit dediler taksit yapamadılar, klima montajı için farklı montaj tarihi verdiler.

Yoruma kapalı.