Kindergärten City

4.1
(10)

Berlin Kindergärten City adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Jerusalemer Str. 10/12, Berlin – Germany

Telefon : 030 20216803

Berlin Kindergärten City Yol Tarifi

Kindergärten City

Kindergärten City Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Jerusalemer Str. 10/12, Berlin – Germany olan Kindergärten City, işletmesine 030 20216803 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kindergärten City ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kindergärten City yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kindergärten City hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kindergärten City ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kindergärten City ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kindergärten City için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kindergärten City bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kindergärten City sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kindergärten City Yorumları

  1. Çocuklarımız için bir yerimiz olduğu için mutluyuz

  2. Çok iyi bir anaokulu, öğretmen çok güzel özellikle Petra çok arkadaş canlısı ve unutulmaması gereken deniz, Claudia ve Selviya da süper harika????

  3. Bir arkadaşınızı duymuştunuz, o yüzden, bir deneyin! Ama durum böyle değildi – çocuklar tırmanma çerçevesine kıyı füme !!!!!!!!!!!!!!! Her yerde kullanılmış iğneler vardı

    Çocuğumun kozmopolit ve hoşgörülü büyümesini istedim, ama o kadar ileri gitmek istemedim

    Hayır teşekkürler

Yoruma kapalı.