Kindergarten Alegria

3.3
(9)

Kindergarten Alegria adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mohrenstraße 7, Berlin – Germany

Telefon : 030 32593869

Kindergarten Alegria Yol Tarifi

Kindergarten Alegria

Kindergarten Alegria Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mohrenstraße 7, Berlin – Germany olan Kindergarten Alegria, işletmesine 030 32593869 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kindergarten Alegria ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kindergarten Alegria yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kindergarten Alegria hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kindergarten Alegria ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kindergarten Alegria ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kindergarten Alegria için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kindergarten Alegria bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kindergarten Alegria sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kindergarten Alegria Yorumları

  1. Korkunç anaokulu. Baştan sona olumsuz bir deneyim çocuğunuzdan korunmalıdır. Çok az personel. Bir ayda referans eğitimci 3 kez değişti.
    Pek çok çocuk ağlar ve onlara pek alışkın gözükmüyor. Taşınmamızdan sonra neden diye sorulmadı bile.

  2. Çok güler yüzlü personeli ile çocuklar için harika bir yer.

Yoruma kapalı.