Kinderdentist Praxis Prenzlauer Berg

3.8
(236)

Kinderdentist Praxis Prenzlauer Berg adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kollwitzstraße 64, Berlin – Germany

Telefon : 030 40505750

Kinderdentist Praxis Prenzlauer Berg Yol Tarifi

KINDERDENTIST-Praxis Prenzlauer Berg

Kinderdentist Praxis Prenzlauer Berg Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kollwitzstraße 64, Berlin – Germany olan Kinderdentist Praxis Prenzlauer Berg, işletmesine 030 40505750 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kinderdentist Praxis Prenzlauer Berg ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kinderdentist Praxis Prenzlauer Berg yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kinderdentist Praxis Prenzlauer Berg hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kinderdentist Praxis Prenzlauer Berg ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kinderdentist Praxis Prenzlauer Berg ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kinderdentist Praxis Prenzlauer Berg için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kinderdentist Praxis Prenzlauer Berg bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kinderdentist Praxis Prenzlauer Berg sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 236

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kinderdentist Praxis Prenzlauer Berg Yorumları

  1. Çok güzel ve yararlı resepsiyon. Oğlum gitmek istemedi, sadece filmi izlemeye devam etmek istedi. Büyük dikkat dağıtıcı. İyi tavsiye ve güzel kız kardeşler. Aynen böyle devam

  2. Bu uygulama yalnızca önerilebilir. Özellikle doktor Bay Hedar, son derece samimi, yetkin ve doğru. Bay Hedar ve ekibine çok teşekkürler.

  3. Sefil hizmet, düşmanca personel, kibirli ve düşmanca uygulama yönetimi.
    Çocuklarınız için iyi bir şey yapmak istiyorsanız, başka bir yere gidin.

  4. Sen en iyisisin, personel çok cana yakın ve ev çok temiz mi?

Yoruma kapalı.