Kent Emlak

3
(6)

Kent Emlak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Menderes, B, Erdem Cd. No:143, Buca Organize Sanayi Bölgesi/Buca – İzmir

Telefon : (0232) 440 42 52

Kent Emlak Yol Tarifi

Kent Emlak

Kent Emlak İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Menderes, B, Erdem Cd. No:143, Buca Organize Sanayi Bölgesi/Buca – İzmir olan Kent Emlak, işletmesine (0232) 440 42 52 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kent Emlak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kent Emlak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kent Emlak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kent Emlak ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kent Emlak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kent Emlak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kent Emlak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kent Emlak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kent Emlak Yorumları

  1. Hiç bir alanda ilgili ve dürüst değil işimizi bırakıp ev bakmaya gidiyoruz 3 gündür ev sahibini aricam diye oyalıyor ben hiç böyle bir emlak işi yapanı görmedim çok yazık bi iş ya olur ya olmaz yeter ki işini dürüst ce yap bence bu isi yapmamalı

  2. Çok çok kötü müşteriye davranışları edepsizce ilgiliz. Telefonları açmıyorlar evi görmek için saat konuşuyoruz gelmedikleri gibi telefonları açmıyor sonraya açıp terbiyesizce konuşuyorlar. Bunlardan ev falan bakılmaz. Evini buraya verecek olan ev sahiplerinde önerim uzak dursunlar müşterilere kotu davraniyirlar. Bir yıldızınıza yorum yazabilm3m için verdim yoksa beş para etmez bur yer.

Yoruma kapalı.