Katerschmaus

4.3
(638)

Katerschmaus adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Holzmarktstraße 25, Berlin – Germany

Telefon : 01522 9413262

Katerschmaus Yol Tarifi

Katerschmaus

Katerschmaus Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Holzmarktstraße 25, Berlin – Germany olan Katerschmaus, işletmesine 01522 9413262 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Katerschmaus ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Katerschmaus yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Katerschmaus hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Katerschmaus ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Katerschmaus ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Katerschmaus için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Katerschmaus bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Katerschmaus sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 638

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Katerschmaus Yorumları

  1. Süper kaba personel. İki kez yanlış fatura aldık. Biz hatayı işaret ettikten sonra kredi kartı masaya atıldı. Fiyat aralığı ve tavsiye edilmeyecekleriniz için!

  2. Çok iyi yemek, en iyi servis – süper özenli, son derece hoş! Cuma akşamı kız arkadaşımla akşam yemeği için 3 ders artı şarap / su içtim – şikayet veya eleştiri yok: mükemmel! Çok net tavsiye!

  3. 5 yıldız yeterli değil. Gıda sansasyonel ve hizmet benzersizdi. Herkesi sadece bir kez orada yemek yemeye teşvik edebilirim.

  4. Yemek çok iyiydi ama hizmet yoktu, su unutuldu, marş 40 dakika sonra geldi.
    İlk sipariş ettiğimiz kola 1 saat sonra geldi ve şarabı kendimiz döküp kendimiz almak zorunda kaldık.
    Önce başka bir yerde yemek yiyeceğiz.
    Yazık:-(

Yoruma kapalı.