Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

3
(4)

T C Sağlik Bakanliği İzmir Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk Mah, Hoca Ahmet Yesevi Cd. No: 27, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 454 01 01

T C Sağlik Bakanliği İzmir Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi

T.C. Sağlik Bakanliği İzmir Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

T C Sağlik Bakanliği İzmir Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk Mah, Hoca Ahmet Yesevi Cd. No: 27, Buca – İzmir olan T C Sağlik Bakanliği İzmir Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, işletmesine (0232) 454 01 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca T C Sağlik Bakanliği İzmir Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan T C Sağlik Bakanliği İzmir Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. T C Sağlik Bakanliği İzmir Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak T C Sağlik Bakanliği İzmir Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan T C Sağlik Bakanliği İzmir Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. T C Sağlik Bakanliği İzmir Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. T C Sağlik Bakanliği İzmir Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada T C Sağlik Bakanliği İzmir Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Yorumları

  1. Allah kimseyi hastaneye duşurmesin.. Seyfi Demirsoy binasi depremden hasar görünce bu hastane maalesef asiri yogunlasti. Keşke bir SAHRA hastanesi yapilsa Bucaya… ķeşke

  2. Rezalet 0 olmadığı için 1 werdm Allah kimseyi düşürmesin

  3. Her türlü ilgi ve hizmedlerinden dolayı tüm hastane emekçilerine çok teşekkürler

Yoruma kapalı.