Kaan Isı

2.8
(57)

Kaan Isi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İnkılap, Menderes Cd. 129/C, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 452 73 33

Kaan Isi Yol Tarifi

Kaan Isi

Kaan Isi Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İnkılap, Menderes Cd. 129/C, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Kaan Isi, işletmesine (0232) 452 73 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kaan Isi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kaan Isi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kaan Isi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kaan Isi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kaan Isi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kaan Isi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kaan Isi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kaan Isi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 57

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kaan Isı Yorumları

  1. Kuşadası’ndaki Evimize Kaan ısı tarafından doğalgaz bağlandı. Evimizdeki bir oda için özel ölçü petek yapılacaktı. Aylarca gelmesini bekledik. Çalıştığımız için gelinmeden önce haber verilmesini talep ettik. Bir gün arayıp bize geliyoruz dediler. İzmir’den Kuşadasına gelen bir firma programı o an mı yapıyor, 1 gün öncesinden Bilgi verilemez miydi? Evde olmadığımızı çalıştığımızı belirttiğimizde bir daha yakın zamanda gelemeyeceklerini belirttiler. İşlerinin ne kadar süreceğini öğrenerek, O zaman öğle yemek saatimde eve gelebileceğimi belirttim ama lütfen gecikme yaşanmasın dedim. 40 dakika beklememe rağmen başka bir adrese gittiklerini öğreniyorum. Ve gelmemelerini iletiyorum. Daha hangi adrese geleceklerini bilmiyorlar. Sonrasında akşam eve geldiğimde apartman girişinde asansörün yanında peteği bırakıp gitmiş olduklarını görüyorum. Ne haber verildi. Ne hizmet ile ilgili dönüş yapıldı. Bu kadarı da pes dedirten bir olaydı. Bu arada da peteğimiz halen takılmadı. O petek bana gelmedi de diyebilirdim. Bu arada kendi siteleri üzerindeki şikayet için yazılan yorumlarda lütfen şikayetinizi yazmadan önce arayın denilen numarayı aradık. Döneceklerini belirtip beklemedeyiz. Sanırım bu bekleyişte aylar süren peteğin hikayesine benzeyecek.

  2. telefonlara cevap vermiyorlar. yaptıkları işin arkasında kesinlikle durmayan rezil bir şirket. tavsiye etmiyorum

  3. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunduğu için, tercih edebileceğiniz bir işletme.

  4. Hayatım da gördüğüm en ilgisiz firma siz aramasanız kimsenin dönüş yaptığı yok,4 aydır burnumdan geldi kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum

  5. Yapılan işlerde eksik var kontrol gelmedi gaz açılınca diğer yıldızları da onaylarız inşallah

Yoruma kapalı.