Juwelier Altherr

4.9
(31)

Juwelier Altherr adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oranienburger Str. 9, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Juwelier Altherr Yol Tarifi

Juwelier ALTHERR

Juwelier Altherr Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oranienburger Str. 9, Berlin – Germany olan Juwelier Altherr, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Juwelier Altherr ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Juwelier Altherr yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Juwelier Altherr hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Juwelier Altherr ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Juwelier Altherr ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Juwelier Altherr için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Juwelier Altherr bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Juwelier Altherr sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Juwelier Altherr Yorumları

  1. İlk online alışverişimi yaptığımda Bay Hillebrand ile iletişim halindeydim ve çok hevesliydi ve yetkinliği, konuya olan samimi ve güvenilir yaklaşımıyla bir müşteri olarak beni kazandı.
    Nakliye ve teslimat süper hızlıydı ve paketin açılması – ve saatin kendisi – öne çıkan bir şeydi. Tekrar çok teşekkür ederim. Bu kuyumcu gerçekten tavsiye edilecek. 10 yıldız !!

  2. Saat kayışımı değiştirmek zorunda kaldım. Kısa temas. süper hızlı sipariş. Mağazada harika bir şekilde hızlı bir şekilde değişti. Ve beklerken sıcak bir şarap alın. Ve dükkan gerçekten harika görünüyor. Klasik, biraz eski moda bir kuyumcudan eser yok. Ve süper güzel bir ekip. Açık tavsiye!

Yoruma kapalı.