Juree Thaimassage

4.6
(55)

Juree Thaimassage adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Zionskirchstraße 69, Berlin – Germany

Telefon : 030 40053508

Juree Thaimassage Yol Tarifi

Juree Thaimassage

Juree Thaimassage Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Zionskirchstraße 69, Berlin – Germany olan Juree Thaimassage, işletmesine 030 40053508 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Juree Thaimassage ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Juree Thaimassage yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Juree Thaimassage hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Juree Thaimassage ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Juree Thaimassage ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Juree Thaimassage için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Juree Thaimassage bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Juree Thaimassage sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 55

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Juree Thaimassage Yorumları

  1. Burada harika bir tüm vücut Tay masajı vardı. Sert baskı istemeye bile gerek yoktu. tavsiye edebilir.

  2. Yardımcı olan geleneksel Tay masajı! Egzersiz sonrası omuzda rahatsızlık (gerginlik) vardı… Masajdan sonra ağrı gitti!

Yoruma kapalı.