John Byrne

5
(18)

John Byrne adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Winsstraße 70, Berlin – Germany

Telefon : 0160 91603035

John Byrne Yol Tarifi

John Byrne

John Byrne Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Winsstraße 70, Berlin – Germany olan John Byrne, işletmesine 0160 91603035 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca John Byrne ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan John Byrne yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. John Byrne hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak John Byrne ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan John Byrne ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. John Byrne için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. John Byrne bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada John Byrne sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca John Byrne Yorumları

  1. John tam olarak ne yaptığını biliyor. Tetik noktalarımı hemen buluyor ve onları dikkatli ve çok etkili bir şekilde işliyor. Her tedavi özel bir deneyimdir ve sonrasında sırt ağrım geçer. Alanında ustadır. Mutlak tavsiye!

  2. John, harika masaj için teşekkür ederim, gerçekten rahatlatıcı bir deneyim!

  3. Mükemmel 5 yıldızlı masaj; tıpkı o lüks bütünsel kaplıcalardan birinde olduğu gibi! Doğuştan masaj sanatı anlayışına sahip olduğunu söyleyebilirim, çünkü masajı bu kadar beceri ve özenle uygulayan birini bulmak son derece nadirdir 🙂

  4. Amazing massage, very relaxing and professional, John is simply great!

Yoruma kapalı.