İzmir Kız Öğrenci Yurdu

4.2
(5)

Buca Izmir Kiz Öğrenci Yurdu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Buca Izmir Kiz Öğrenci Yurdu Yol Tarifi

Izmir Kiz Öğrenci Yurdu

Izmir Kiz Öğrenci Yurdu Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Izmir Kiz Öğrenci Yurdu, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Izmir Kiz Öğrenci Yurdu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Izmir Kiz Öğrenci Yurdu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Izmir Kiz Öğrenci Yurdu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Izmir Kiz Öğrenci Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Izmir Kiz Öğrenci Yurdu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Izmir Kiz Öğrenci Yurdu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Izmir Kiz Öğrenci Yurdu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Izmir Kiz Öğrenci Yurdu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca İzmir Kız Öğrenci Yurdu Yorumları

  1. Kızımın misafir kaldığı işi gücü para olan bir yurt işte.

  2. Burası kurban kesim satış merkezi,taşlık kayalık mezbelelik bir yerdi.Bir yılda inşaat bitti,kız öğrenciler için harika bir barınma yurdu oldu.Üniverditenin dibinde,şehrin içinde hayata yakın ,okula yakın,ulaşımı kolay bir kampüs.Buranin yapımında katkısı olanlara teşekkür ederiz….

Yoruma kapalı.