İzmir Buca Ortaokulu

4
(33)

Buca İzmir Buca Ortaokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dumlupınar, 83. Sk., Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 07 67

Buca İzmir Buca Ortaokulu Yol Tarifi

İzmir Buca Ortaokulu

İzmir Buca Ortaokulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dumlupınar, 83. Sk., Buca – İzmir olan İzmir Buca Ortaokulu, işletmesine (0232) 420 07 67 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Buca Ortaokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Buca Ortaokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Buca Ortaokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Buca Ortaokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Buca Ortaokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Buca Ortaokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Buca Ortaokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Buca Ortaokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 33

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca İzmir Buca Ortaokulu Yorumları

  1. Koronadan gidemedim ama çooooooook güzel görünüyor

  2. Öğretmen kadrosu çok güzel. Okulda halı saha, spor salonu, müzik sınıfı, görsel sınıfları, bilişim sınıfı, bir de fen laboratuvarı var. geçirdiğim 4 sene de iyi ki geçirmişim.

Yoruma kapalı.