İzmir Arçelik Servisi

5
(3)

İzmir Arçelik Servisi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bahçelievler Mah., 502/1 Sok. 8/B, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 452 56 56

İzmir Arçelik Servisi Yol Tarifi

İzmir Arçelik Servisi

İzmir Arçelik Servisi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bahçelievler Mah., 502/1 Sok. 8/B, Buca – İzmir olan İzmir Arçelik Servisi, işletmesine (0232) 452 56 56 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Arçelik Servisi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Arçelik Servisi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Arçelik Servisi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Arçelik Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Arçelik Servisi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Arçelik Servisi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Arçelik Servisi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Arçelik Servisi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca İzmir Arçelik Servisi Yorumları

  1. Ayni gün içinde hizmet verdikleri için izmir arcelik servisine tesekkur ederim hijyen kurallarinida ayrıca cok özen gösteriyorlar uygun fiyatlı servis herkese tavsiye ederim

Yoruma kapalı.