Işık Oto Yıkama

4
(42)

Buca Işık Oto Yıkama adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Barış, 361/2. Sk., Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Buca Işık Oto Yıkama Yol Tarifi

Işık Oto Yıkama

Işık Oto Yıkama İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Barış, 361/2. Sk., Buca – İzmir olan Işık Oto Yıkama, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Işık Oto Yıkama ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Işık Oto Yıkama yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Işık Oto Yıkama hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Işık Oto Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Işık Oto Yıkama ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Işık Oto Yıkama için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Işık Oto Yıkama bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Işık Oto Yıkama sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 42

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Işık Oto Yıkama Yorumları

  1. Gayet özenli ve titiz şekilde işlerini yapıyorlar. Bekleme salonları yok. Duvar dibinde 5 -6 adet sandelye koyulmuş bekleyenler için. Güneşten biraz yandım ????.

  2. Mehmet ve Oğuz beye güler yüzlü olmaları ve araçlarımızı kendi aracı gibi görüp en ince ayrıntısına kadar temizlediği için teşekkürlerimizi sunuyoruz. ????

  3. Ellerinize sağlık çok güzel olmuş bu işin hakkını veriyorlar

Yoruma kapalı.