İpek Böceği Anaokulu

5
(1)

Buca İpek Böceği Anaokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çamlıpınar, 293/34. Sk. No: 17, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 276 90 90

Buca İpek Böceği Anaokulu Yol Tarifi

İpek Böceği Anaokulu

İpek Böceği Anaokulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çamlıpınar, 293/34. Sk. No: 17, Buca – İzmir olan İpek Böceği Anaokulu, işletmesine (0232) 276 90 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İpek Böceği Anaokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İpek Böceği Anaokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İpek Böceği Anaokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İpek Böceği Anaokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İpek Böceği Anaokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İpek Böceği Anaokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İpek Böceği Anaokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İpek Böceği Anaokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca İpek Böceği Anaokulu Yorumları :

  1. Yeni açılan bir anaokulu , tüm yönetici ve öğretmenleri eğitimin için tüm donanıma sahip. Çocuğumuzdaki sosyal gelişimi çok kısa zamanda gözlemledik. Öğretmenler her yönden harika. Tavsiye ederiz.

Yoruma kapalı.