İnci Market

5
(1)

Buca İnci Market adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Barış, 351. Sk. No:86/A, Buca – İzmir

Telefon : 0506 973 70 39

Buca İnci Market Yol Tarifi

İnci Market

İnci Market İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Barış, 351. Sk. No:86/A, Buca – İzmir olan İnci Market, işletmesine 0506 973 70 39 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İnci Market ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İnci Market yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İnci Market hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İnci Market ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İnci Market ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İnci Market için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İnci Market bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İnci Market sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca İnci Market Yorumları :

  1. Çevredeki tüm market ve bakkallara gitmişimdir, ama hepsinden fazla burayı sevdim. Fiyatlar standart ama başkasına kazandıracağıma bu abi kazansın diyorum. Dükkanın sahibi çok saygılı ve iyi bir insandır.

Yoruma kapalı.