Hungry Dog Pub

4.6
(559)

Hungry Dog Pub adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, 110. Sk. No:1, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 441 68 68

Hungry Dog Pub Yol Tarifi

HUNGRY DOG PUB

Hungry Dog Pub Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, 110. Sk. No:1, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Hungry Dog Pub, işletmesine (0232) 441 68 68 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hungry Dog Pub ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hungry Dog Pub yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hungry Dog Pub hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hungry Dog Pub ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hungry Dog Pub ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hungry Dog Pub için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hungry Dog Pub bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hungry Dog Pub sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 559

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Hungry Dog Pub Yorumları

  1. Avantajlı menüleri mutlaka sorun 2 arpa suyu + patates 48. Pizza + 2 arpa suyu 60lik menüler var. Onun haricindeki orijinal menüsü biraz pahalı. Garsonlar çok ilgili.mekan temiz. Açık alanda. Önünde park yeri bulmak zor oluyor. Hafiften birde bahçede canlı müzik gitar çalsa güzel olur

Yoruma kapalı.