Holmes Place Fitness Potsdamer Platz

3.9
(440)

Holmes Place Fitness Potsdamer Platz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gabriele-Tergit-Promenade 17 a-d, Berlin – Germany

Telefon : 030 8140030

Holmes Place Fitness Potsdamer Platz Yol Tarifi

Holmes Place Fitness - Potsdamer Platz

Holmes Place Fitness Potsdamer Platz Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gabriele-Tergit-Promenade 17 a-d, Berlin – Germany olan Holmes Place Fitness Potsdamer Platz, işletmesine 030 8140030 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Holmes Place Fitness Potsdamer Platz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Holmes Place Fitness Potsdamer Platz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Holmes Place Fitness Potsdamer Platz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Holmes Place Fitness Potsdamer Platz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Holmes Place Fitness Potsdamer Platz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Holmes Place Fitness Potsdamer Platz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Holmes Place Fitness Potsdamer Platz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Holmes Place Fitness Potsdamer Platz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 440

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Holmes Place Fitness Potsdamer Platz Yorumları

  1. Çok güzel, özellikle temiz ve düzenli stüdyo.
    Ekipman olarak ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz hatta geniş bir havuz ve sauna alanına sahip olabilirsiniz.
    İster kurs eğitmenleri, ister sahadaki eğitmenler olsun, burada her zaman motive oluyor ve destekleniyorsunuz. Özellikle Ragi, eğitimimi geliştirmeme çok yardımcı oldu ve çok zaman aldı!

  2. 24 yıllık varlığım boyunca dünyanın her yerinde ve her yerde (New York, Londra, Moskova, Paris veya Dubai) yaşadığıma dair kendi kendime yemin ederim ki spor ve egzersiz anlayışımı değiştireceğim. . Eh, çözüm bulundu Berlin – Ragi adında kişisel antrenör. Şiddetle tavsiye ederim: Kişisel sınırları zorluyor ve bunu yapmaktan başka yolunuz olmayan bir şekilde yapıyor. Senden en iyi sonuçları alan bir tatlım. Teşekkürler!

  3. Ziyaret ediyordum ve arkadaşım bana bir gün hediye etti. Bütün yer tertemiz, harika bir vibe. Personel süper güzel, çok özenli – hiçbir zaman bir şey sormam gerektiğini hissetmedim. Döndüğümde kesinlikle geri döneceğim.

Yoruma kapalı.