Holiday Inn Express Berlin Alexanderplatz An Ihg Hotel

4.4
(1640)

Holiday Inn Express Berlin Alexanderplatz An Ihg Hotel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Stralauer Str. 45, Berlin – Germany

Telefon : 030 7501070

Holiday Inn Express Berlin Alexanderplatz An Ihg Hotel Yol Tarifi

Holiday Inn Express Berlin - Alexanderplatz, an IHG Hotel

Holiday Inn Express Berlin Alexanderplatz An Ihg Hotel Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Stralauer Str. 45, Berlin – Germany olan Holiday Inn Express Berlin Alexanderplatz An Ihg Hotel, işletmesine 030 7501070 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Holiday Inn Express Berlin Alexanderplatz An Ihg Hotel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Holiday Inn Express Berlin Alexanderplatz An Ihg Hotel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Holiday Inn Express Berlin Alexanderplatz An Ihg Hotel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Holiday Inn Express Berlin Alexanderplatz An Ihg Hotel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Holiday Inn Express Berlin Alexanderplatz An Ihg Hotel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Holiday Inn Express Berlin Alexanderplatz An Ihg Hotel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Holiday Inn Express Berlin Alexanderplatz An Ihg Hotel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Holiday Inn Express Berlin Alexanderplatz An Ihg Hotel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 1640

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Holiday Inn Express Berlin Alexanderplatz An Ihg Hotel Yorumları

  1. Sessiz, konforlu, kahvaltıları güzel, ilgili ve merkezi bi otel ????

  2. Güler yüzlü personel ve oldukça şirin ve sessiz odaları var ????????

  3. Çok iyi bir konuma sahip harika bir otel. Personel çok dost canlısı ve yardımseverdi. Kahvaltı yeterliydi ve 7/24 ücretsiz kahve / kakao makinesini özellikle iyi bulduk. Fiyat performans bizce mükemmel. Otelin bir yeraltı otoparkı vardır, ancak doluysa, günde 12 € karşılığında “Alexa”ya kolayca park edebilirsiniz. Kesinlikle geri geleceğiz.

    Küçük bir olumsuz nokta var. Halının temizlenmesi / yenilenmesi gerekiyor.

  4. Çok iyi bir konuma sahip otel ve çok cana yakın personel. Kahvaltı oldukça eksiksiz ve zengin. Odalar geniş, aydınlık ve konforludur. Geliştirmek için tek şey, dolabın oldukça küçük olmasıdır.
    24 saat ücretsiz kahve ve çayları var.

Yoruma kapalı.