Heykel Taxi

3.8
(32)

Buca Heykel Taxi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Menderes Cd. 41 A D:41 A, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 448 93 75

Buca Heykel Taxi Yol Tarifi

Heykel Taxi

Heykel Taxi Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Menderes Cd. 41 A D:41 A, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Heykel Taxi, işletmesine (0232) 448 93 75 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Heykel Taxi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Heykel Taxi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Heykel Taxi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Heykel Taxi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Heykel Taxi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Heykel Taxi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Heykel Taxi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Heykel Taxi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Heykel Taxi Yorumları

  1. Emekçi abi/kardeşlerimiz işini iyi yapıyor ve devamlı güler yüzlü hizmet veriyorlar…

  2. Iğrenç bir hizmet. Arayıp taksi çağırdığında bile yollamıyorlar. 950m. Uzaklıktaki eve cagiriyorsun oraya taksi mi gelir diyorlar. Herhalde sadece arka sokaklarına hizmet veriyorlar.

  3. Magandavari sürüş – arabada sigara içme – küfürlü konuşma – para üstü deyip cebe para indirme – taksimetrede yazandan fazlasını isteme. Hepsini bu durakta bulabilirsiniz napalım biz de ÜBER’e mi binelim

Yoruma kapalı.