Handyshop Mitte

4.9
(88)

Handyshop Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Torstraße 130, Berlin – Germany

Telefon : 030 28607930

Handyshop Mitte Yol Tarifi

Handyshop Mitte

Handyshop Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Torstraße 130, Berlin – Germany olan Handyshop Mitte, işletmesine 030 28607930 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Handyshop Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Handyshop Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Handyshop Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Handyshop Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Handyshop Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Handyshop Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Handyshop Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Handyshop Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 88

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Handyshop Mitte Yorumları

  1. Mağazada çok hoş bir adam! ! Yenilenmiş telefonumu aldım ve çok mutluyum. Çok teşekkürler

  2. Harika servis, bekleme süresi bir Cuma öğleden sonra için mükemmeldi. Randevumuz yoktu ve cihazımızı tamir için hemen teslim edebildik. Tepe!

  3. Mein Akku wurde mit einem neuen ungebrauchten Akku ersetzt. Nachladung nur alle zwei Tage erforderlich! Super, dass nicht ein gebrauchter Akku eingesetzt wurde!!

  4. Eve giderken ve işten sonra haber vermeden uğradım. Pilim hemen değiştirildi! Beş yıldızı kazandın!

  5. Auch ohne Voranmeldung konnte ich mein Handy reparieren lassen. Am nächsten Abend war es schon bereit. Echt super!

Yoruma kapalı.