Gunes Kiz Ogrenci Yurdu

3.3
(24)

Buca Gunes Kiz Ogrenci Yurdu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dumlupınar, Kıbrıs Cd. No:32, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 442 48 78

Buca Gunes Kiz Ogrenci Yurdu Yol Tarifi

Gunes Kiz Ogrenci Yurdu

Gunes Kiz Ogrenci Yurdu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dumlupınar, Kıbrıs Cd. No:32, Buca – İzmir olan Gunes Kiz Ogrenci Yurdu, işletmesine (0232) 442 48 78 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gunes Kiz Ogrenci Yurdu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gunes Kiz Ogrenci Yurdu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gunes Kiz Ogrenci Yurdu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gunes Kiz Ogrenci Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gunes Kiz Ogrenci Yurdu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gunes Kiz Ogrenci Yurdu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gunes Kiz Ogrenci Yurdu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gunes Kiz Ogrenci Yurdu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Gunes Kiz Ogrenci Yurdu Yorumları

  1. Yurdumdan çok memnundum… Kyk çıkmadığı zaman ailemle burayı seçtik hem uygun fiyatlı hem kaliteli bi yer diyebilirim

  2. Hiç iyi bi yurt değil yemekleri pis , sular geç akıyor , ocak çalışmıyor odalar leş gibi temizlik yok zaten

  3. Berbat bir yurt yemekleri berbat temizlik yapılmıyor halılardan saçlar çıkıyor 5 yıllık çamaşır makinasının içi pis kıyafetler pis çıkıyor

  4. Spor salonu yalan kandırıyorlar insanları kırık bir bisiklet var o kadar gördüğümde kahkaha atmıştım sadece bir kalori verbilirsiniz ahsjhs .O kadar pis ki kalmak istemiyorsunuz esenler otogar alt katta konaklamayı tercih ederim . Aldıkları parayı hak etmiyorlar temizlik zaten yapılmıyor odalara dan diye giriliyor. Sessizlik diye bir şey yok zaten sağır sultan bile uyuyamaz o yurtta. Yemekleri abdest suyu ve esnaf çorabıyla yapılmış gibi tozlu her yeri abdesthane gibi kokuyor. Çalışanlar sürekli yurtta konaklayan insanlar hakkında konuşuyorlar çok rahatsız edici bir ortam her türlü suçlamalar yapılıyor hakkınızda akıl sağlığını seven gitmesin o yurda

  5. Görebileceğiniz en kötü yönetim fazlasıyla umursamaz cüzdanım çalındı polisler geldi müdür gelmedi. Ayrıca çok pis ve yemekler çok kötü çeşit olmuyor ve yemek zamanları arası çok kısa. Porsiyonlar küçük,hijyen yok. Temizlik düzgün değil. Pandemi döneminde bizim anlaştığımız ücretin üzerinde bir fiyatı sözleşmeye yazdığı için ücretin tamamını aldı. Ayrıca bunu başka bir nedenle de olsa alıyor. Yurttan yıl sonundan önce ayrılmak isteseniz bile sözleşmede yüksek fiyat gösterildiği için tüm ücreti sizden alıyor. Konumu dışında iyi bir yönü olmayan bir yurt. Burada başka bir beklenti ile tercih etmeyin çok pişman olursunuz. Berbat bir yurt.

Yoruma kapalı.