Greengymberlin Health And Fitness Club

4
(58)

Greengymberlin Health And Fitness Club adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Immanuelkirchstraße 3-4, Berlin – Germany

Telefon : 030 4437940

Greengymberlin Health And Fitness Club Yol Tarifi

greengymberlin health and fitness club

Greengymberlin Health And Fitness Club Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Immanuelkirchstraße 3-4, Berlin – Germany olan Greengymberlin Health And Fitness Club, işletmesine 030 4437940 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Greengymberlin Health And Fitness Club ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Greengymberlin Health And Fitness Club yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Greengymberlin Health And Fitness Club hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Greengymberlin Health And Fitness Club ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Greengymberlin Health And Fitness Club ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Greengymberlin Health And Fitness Club için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Greengymberlin Health And Fitness Club bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Greengymberlin Health And Fitness Club sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 58

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Greengymberlin Health And Fitness Club Yorumları

  1. Telefonda arkadaş canlısı değiller ve telefonu kapatıyorlar. Hizmet şirketleri farklı görünüyor. Ne yazık ki, yabancılarla çalışmak istemiyorum – bu bir utanç.

  2. Negatif yıldız verememem çok yazık, müşteri hizmetleri farklı görünüyor. Telefonu yüzünüze koyun = harika hizmet! Yabancılarla çalışmak istemiyorum = harika hizmet! hiçbir şey için teşekkürler

  3. Web sitelerinde İngilizce veri yok, fiyatlandırma yok.

  4. Çok resmi olmayan ve güler yüzlü personel. Mahallenin fitness kulübüdür. Dersler için oraya gidiyorum.

Yoruma kapalı.