Gran Caffe

3.6
(668)

Gran Caffe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Anna-Louisa-Karsch-Straße 2, Berlin – Germany

Telefon : 030 308777517

Gran Caffe Yol Tarifi

Gran Caffe

Gran Caffe Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Anna-Louisa-Karsch-Straße 2, Berlin – Germany olan Gran Caffe, işletmesine 030 308777517 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gran Caffe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gran Caffe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gran Caffe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gran Caffe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gran Caffe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gran Caffe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gran Caffe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gran Caffe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 668

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Gran Caffe Yorumları

  1. 20 dakika bekleyebileceğiniz bisikletçiler 5,50 €. Sonra yanlış masada servis ediliyor ve beceriksiz garson unuttuğu için istenen kül tablasını kendiniz almanız gerekiyor.
    Güzel ambiyansa rağmen tavsiye edilmez.

  2. Çok kaba personel, bir masaya oturmak istiyor ve personel gelip bir sandalye alıyor ve hayır diyor, burada oturamazsınız. Bir alternatif sunmayın … Ve artık sizden hiçbir şey sipariş edemeyiz, sadece geri geliyor: evet.
    tavsiye edilmez

  3. Over vraagt onbeschoft om fooi bij afrekenen van 4 cappuccino.????????????

Yoruma kapalı.