Glowy Beauty Bar

4.3
(135)

Glowy Beauty Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rochstraße 17, Berlin – Germany

Telefon : 030 25763120

Glowy Beauty Bar Yol Tarifi

Glowy Beauty Bar

Glowy Beauty Bar Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rochstraße 17, Berlin – Germany olan Glowy Beauty Bar, işletmesine 030 25763120 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Glowy Beauty Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Glowy Beauty Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Glowy Beauty Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Glowy Beauty Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Glowy Beauty Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Glowy Beauty Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Glowy Beauty Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Glowy Beauty Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 135

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Glowy Beauty Bar Yorumları

  1. Çok dost canlısı ve yardımsever. Süper Hizmet. 10/10

  2. Ne yazık ki yine bir hayal kırıklığı.

    İlk bakışta güzel görünüyordu ama evde aynaya bakınca ağlatır. Tamamen eşit olmayan şekilde koparılmış ve kesilmiş. Korkunç bir palyaço gibi görünüyorum. Becerikli boyama ve tarama, sahada düzenli görünmesini sağladı, ancak boyama veya yolma sırasında ışığın açık olmamasına hala şaşırdım. Şimdi kaşlar çok ince ve farklı boyutlarda. Bu yüzden 3 ay boyunca tekrar büyümesine izin verin. Çöp kutusu için 30 Euro.

  3. İlgiyi sev. Detayları ve iş ahlakını seviyorum

  4. Bugün bu salonda ilk defaydım, arkadaşımın bana tavsiye etmesine çok sevindim! Tırnaklarımı Luna yaptırdım: çok kibar ve profesyonel. Manikürüm kelimenin tam anlamıyla mükemmel! Ayrıca çaldıkları müzik en sevdiğim r&b şarkılarındandı. ????10/10 tavsiye ederim.

  5. Ich habe meine Maniküre von My bekommen und bin unglaublich zufrieden! Sie hat sich Zeit genommen, mich bei der Farbauswahl zu beraten und hat sehr sorgfältig gearbeitet. Bin so so happy 🙂 komme definitiv wieder!

Yoruma kapalı.