Gezer Massage Berlin

4.3
(22)

Gezer Massage adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alexanderpl. 7, Berlin – Germany

Telefon : 030 23894264

Gezer Massage Yol Tarifi

Gezer Massage

Gezer Massage Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alexanderpl. 7, Berlin – Germany olan Gezer Massage, işletmesine 030 23894264 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gezer Massage ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gezer Massage yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gezer Massage hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gezer Massage ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gezer Massage ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gezer Massage için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gezer Massage bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gezer Massage sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Gezer Massage Berlin Yorumları

 1. Ödenen süre 25 dakika iken 20 dakikalık bir masaj aldım. Masajımıza biraz geç geldiğimizi belirtmeliyim, otele giderken rezervasyon yapıldı. Vardığımızda karşılandık ve zamanımızı azaltacağımıza dair hiçbir belirti olmadan masaj odalarına gönderildik. Ancak burada sorun 5 dakika kaybetmek değil…

  Ödemeye gittiğimizde sürenin beklediğimden biraz daha az olduğunu söyledim, resepsiyondaki kadın aldığım sürenin 25 dakika olduğu konusunda ısrar etti. Cevabına biraz şaşırdım, başında ve sonunda saatimi kontrol ettiğimde ısrar ettim ve kesinlikle sadece 20 dakikam vardı. İkinci yanıtım, sanrılı olmam gerektiğiydi. Bu açıkça arttı, çünkü hayatım boyunca profesyonel bir ortamda hiç bu kadar saldırgan bir yanıt almadım. Yanıtlarından bir diğeri, Alman kültürüne alışkın olmadığımız ve bunun yerine ülkeyi terk etmemiz gerektiğiydi.

  Kadın haklı olduğunu ve bir profesyonel olduğunu talep etti ve gereksiz sorunlara neden olan bizdik. Kendisine profesyonelliğinin maskesini takmamasını da içerdiğini hatırlattığımızda hiçbir tepki vermedi ve hemen yeniden takmaya başladı.

  Masaj için tam tutarı ödedik. Ödeme üzerine, sadece kendi tarafından gelen tüm saldırgan dillere rağmen, bize eşlik etmemiz için otel güvenliğini aradı. Bu noktada, haysiyetimiz bu tartışmadan daha değerli olduğu için başka bir tartışmaya girmedik.

  Aldığımız zaman önemli değildi, ödediğimiz miktar önemli değildi, resepsiyonist sadece kibar ve profesyonel olsaydı, mutlu ayrılırdık. Umarım bu deneyim Alman kültürünü temsil etmemiştir, çünkü kadın buna alışmamız gereken bir şey olduğunda ısrar etmiştir…

 2. Niko benim için Ayurvedik ayak masajını yaptı. Kesinlikle harika! Kesinlikle tavsiye edilmelidir.

 3. Sırt ve ayak masajı yaptırdım. Masöz sağ ayağımdaki sorunu hemen fark etti ve iltihap buldu. Masaj harikaydı. Gerçekten heyecanlıyım.

 4. Çok cana yakın personel ve çok iyi masaj. Gerçek baskı uyguladılar ve sonrasında kendimi çok rahatlamış hissettim. Sauna da güzeldi, ama yine de aufguss (ne yazık ki) eksikti.

Yoruma kapalı.