Gendarmenmarkt Berlin

4.6
(34290)

Gendarmenmarkt adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gendarmenmarkt, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Gendarmenmarkt Yol Tarifi

Gendarmenmarkt

Gendarmenmarkt Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gendarmenmarkt, Berlin – Germany olan Gendarmenmarkt, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gendarmenmarkt ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gendarmenmarkt yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gendarmenmarkt hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gendarmenmarkt ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gendarmenmarkt ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gendarmenmarkt için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gendarmenmarkt bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gendarmenmarkt sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 34290

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Gendarmenmarkt Berlin Yorumları

  1. Meydan, kafeler, sokak müzisyenler ayrıca manzara çok harıka

  2. 2.Dünya Savaşı’nda büyük zarar görmüş ve aslına yakın restore edilmiş bir yer. Hatta kıtlık sebebiyle bu meydanda ekim yapılmıştır. Meydanda heykeli yer alan kişi filozof ve tarihçi Friedrich Schiller’dir. Kışın pazar kurulduğunda çok daha canlı bir lokasyon.

  3. Giriş ücretli içerisi epey kalabalık ve sosyal bir ortam var. Ancak oturmak için maalesef sandalye hiç yok. O nedenle çok yorgun olunmayan bir akşamda uğrayabilirsiniz.

Yoruma kapalı.