Geldautomat Postbank

2.6
(140)

Geldautomat Postbank adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rathausstraße 5, Berlin – Germany

Telefon : 0228 55005536

Geldautomat Postbank Yol Tarifi

Geldautomat (Postbank)

Geldautomat Postbank Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rathausstraße 5, Berlin – Germany olan Geldautomat Postbank , işletmesine 0228 55005536 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Geldautomat Postbank ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Geldautomat Postbank yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Geldautomat Postbank hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Geldautomat Postbank ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Geldautomat Postbank ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Geldautomat Postbank için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Geldautomat Postbank bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Geldautomat Postbank sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.6 / 5. Toplam Oy : 140

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Geldautomat Postbank Yorumları

 1. Postbank çalışanları her zamanki gibi iyi, arkadaş canlısı ve yetkin.

 2. Şube ziyaretim gerçekten harikaydı. Çalışan çok güzeldi ve meydana geldi.

  Gitmediğim çok şube var
  orada işlerin çok iyi gittiğini söyleyebiliriz.

  Ama bu şubede sadece harika. Çok mutluydum. İşte bu yüzden bu şube benden 5 yıldız alıyor.
  Hızlı yardım ve endişelerimin ele alınması için çok teşekkür ederim!

 3. derinden kırgınım. Uzun yıllardır Postbank müşterisi olan rahmetli babamın hesabını kapatmak için randevumuz vardı. Maalesef vefat etti. Randevu 30 dakika önce iptal edildi ve başka bir şubeye gitmemiz gerekiyordu. Yaptık. Neticede tam olarak kurulamayan ruh halimizden dolayı Eylül ortası / sonuna randevu ile hesabın / mirasın ödenmesi ve feshedilmesi için servis emri verildi. Pekala – sadece hiç para almadık, aynı zamanda 8-10 hafta sabırlı olmalıyız !!!! Bu bir yanak! Kesinlikle bir tavsiye değil, muhtemelen yasal işlem yapmamız gerekecek. Parayla bu kadar uzun süre çalışmak için yanak ve sonra da böyle bir gecikme. Gerçekten çaresiziz.

 4. Bu cumartesi oradaydım ve uzun bir kuyruk yoktu. Personel de güler yüzlüydü. Her şey mükemmel gitti. Orada satın alabileceğiniz paketler ve göndermeniz gereken her şey var.

Yoruma kapalı.