Fröbel Kindergarten Schatzinsel In Berlin

3.9
(7)

Fröbel Kindergarten Schatzinsel In Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Fischerinsel 7/8, Berlin – Germany

Telefon : 030 2013788

Fröbel Kindergarten Schatzinsel In Berlin Yol Tarifi

FRÖBEL-Kindergarten Schatzinsel in Berlin

Fröbel Kindergarten Schatzinsel In Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Fischerinsel 7/8, Berlin – Germany olan Fröbel Kindergarten Schatzinsel In Berlin, işletmesine 030 2013788 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fröbel Kindergarten Schatzinsel In Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fröbel Kindergarten Schatzinsel In Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fröbel Kindergarten Schatzinsel In Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fröbel Kindergarten Schatzinsel In Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fröbel Kindergarten Schatzinsel In Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fröbel Kindergarten Schatzinsel In Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fröbel Kindergarten Schatzinsel In Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fröbel Kindergarten Schatzinsel In Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Fröbel Kindergarten Schatzinsel In Berlin Yorumları

  1. Çok yardımsever ve iyi eğitimli öğretmenleri olan harika bir anaokulu.

  2. Alles für Geld… ???? COVID-19 nedeniyle, çocuğumuz pek çok güveden beri anaokuluna gitmedi, anaokulu hala bizden yiyecek (ayda 35 Euro) ücret alıyor. Ekim ayında, eyalet yasama organı anaokullarına kronik olarak orada bulunmayan çocuklar için devlet kuponunu iptal etmelerini söyledi, ancak ebeveynleri bilgilendirmek yerine devlet kuponu almaya devam ediyorlar ve yemek ve okul ücretlerini bizden talep ediyorlar. Ekim ayında sözleşmenin feshedilmesini istedik, ancak anaokulu sadece fazladan bir ay ücretlendirmek için Kasım ayının sonunu feshetti. Bu arada , bazı anaokulları iyiydi.

Yoruma kapalı.