Fitx Fitnessstudio

3.9
(868)

Fitx Fitnessstudio adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alexanderstraße 7, Berlin – Germany

Telefon : 030 28096453

Fitx Fitnessstudio Yol Tarifi

FitX Fitnessstudio

Fitx Fitnessstudio Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alexanderstraße 7, Berlin – Germany olan Fitx Fitnessstudio, işletmesine 030 28096453 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fitx Fitnessstudio ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fitx Fitnessstudio yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fitx Fitnessstudio hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fitx Fitnessstudio ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fitx Fitnessstudio ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fitx Fitnessstudio için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fitx Fitnessstudio bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fitx Fitnessstudio sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 868

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Fitx Fitnessstudio Yorumları

 1. Müthiş spor salonu – kesinlikle ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Hatta geçiyorsanız harika olan iki günlük bir deneme bile sunuyorlar.
  Amerikalılar için not: Kağıt aşı kartınızı kabul edemezler. Yine de herhangi bir eczanede QR kodu ile sertifika alabilirsiniz.

 2. Şu anda, korona zamanlarında çok kalabalık değil. Süper cana yakın personel. Temizlik biraz geliştirilebilir.

 3. Fitness Stüdyosu harika bir antrenman için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir (üstte)

 4. para için tamam. Stüdyoda burnunun altında bir maskeyle, tercihen üyelerle sohbet ederken olmayı seven çalışan için kesintiler – saçma. Ayrıca, basıncın düzenli olarak düştüğü, kırık dolapların ve borularda/havalandırmada bir sorun olduğu tamamen kireçlenmiş duşlar için, çoğunlukla soyunma odasında, bazen de serbest ağırlık alanında olmak üzere, genellikle korkunç bir kanalizasyon kokusu vardır.

 5. Sabah çok erken giderim ve gün içinde asla.

  Her zaman yeni paspaslanmış ve temizdir. personel güzel. Dolaplar genellikle uzun süre bozulur, ancak sabahları meşgul olduğu için çok dolu olmadığı için “benim” dolabım her zaman ücretsiz ve kullanılabilir.

  Çok sayıda makine ve ağırlık ve güzel manzara.

Yoruma kapalı.