Fischerinsel Apotheke

3.6
(14)

Fischerinsel Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gertraudenstraße 18, Berlin – Germany

Telefon : 030 76771844

Fischerinsel Apotheke Yol Tarifi

Fischerinsel Apotheke

Fischerinsel Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gertraudenstraße 18, Berlin – Germany olan Fischerinsel Apotheke, işletmesine 030 76771844 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fischerinsel Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fischerinsel Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fischerinsel Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fischerinsel Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fischerinsel Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fischerinsel Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fischerinsel Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fischerinsel Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Fischerinsel Apotheke Yorumları

  1. Bu yüzden sadece son yazıyla çelişebilirim.
    Yıllardır eczanede bir müşteriyim ve bana kimin hizmet ettiği önemli değil, daima kapsamlı ve ortalamanın üzerinde bir tavsiyede bulunmaktayım. Her ne kadar fiyatları doğrudan diğer eczanelerdeki eczanelere veya eczanelere kıyasla nispeten pahalı bulsam da, satın almada böyle büyük bir iş gücü almayı seviyorum 🙂
    Hizmetin için teşekkürler!

  2. Harika servis ve güler yüzlü personel! Tariflerimi kullanmak için her zaman buraya gelmeyi severim.

  3. Çok güzel ve yetkili personel. Mesleğime olan yakınlığım nedeniyle, reçetelerimi oraya göndermek ve ertesi gün en geç kendi ilacımı almak istiyorum. Şiddetle tavsiye edilir!

  4. Çok canayakın ve yardımsever hizmet. Bilgili personel. İyi seçim.

Yoruma kapalı.