Firat Emlak

4.1
(22)

Firat Emlak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Menderes, Seyfi Demirsoy Cd. 9/B, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 448 94 02

Firat Emlak Yol Tarifi

Firat Emlak

Firat Emlak Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Menderes, Seyfi Demirsoy Cd. 9/B, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Firat Emlak, işletmesine (0232) 448 94 02 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Firat Emlak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Firat Emlak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Firat Emlak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Firat Emlak ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Firat Emlak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Firat Emlak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Firat Emlak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Firat Emlak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Firat Emlak Yorumları

  1. 2 kere çalıştık, ilk seferinde evimizi sattılar, sonrasında Bucada olmalarına rağmen Bornovadaki başka bir evimizide kendilerine verdik kiraya vermeleri için. Sağolsun kiracıları kendi evini veriyor gibi ince eleyip sık dokudular. Evimizi sattıklarında ise bankaya parayı yatırana kadar eşlik ettiler ne olur ne olmaz diye. Çok düzgün ve esnaf insanlar.

  2. İstanbula taşındıktan sonra evimizi Nurettin beye teslim ettik.4 yıldır sorunsuz bir şekilde evimizi kiralıyor 1 kez olsun sıkıntı yaşatmadı bize.Sağolsun.

  3. gözü kapalı tavsiye edebileceğimiz bir işletme

  4. Çok guleryuzlu bı arkadas her konuda yardımcı oldu bize tesisatçı lazım oldu 15 dakka sonra tesisatçı evde emlak konusuna çok hakim bir arkadas evi kiralayana kadar değil siz eve yerleşene rahata erinceye kadar yardımcı olan bir arkadaş oyuzden kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum

Yoruma kapalı.