Felycity Lashes & Beauty

5
(12)

Felycity Lashes & Beauty adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedenstraße 38, Berlin – Germany

Telefon : 01525 5445093

Felycity Lashes & Beauty Yol Tarifi

felycity - lashes & beauty

Felycity Lashes & Beauty Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedenstraße 38, Berlin – Germany olan Felycity Lashes & Beauty, işletmesine 01525 5445093 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Felycity Lashes & Beauty ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Felycity Lashes & Beauty yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Felycity Lashes & Beauty hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Felycity Lashes & Beauty ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Felycity Lashes & Beauty ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Felycity Lashes & Beauty için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Felycity Lashes & Beauty bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Felycity Lashes & Beauty sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Felycity Lashes & Beauty Yorumları

  1. Ly çok profesyonel çalışıyor, isteklere cevap veriyor ve en güzel kirpikleri yaratıyor. Düzgün çalışma ve sadece tavsiye edilebilir! 🙂

  2. Şiddetle tavsiye edilir – güzel, doğal kirpikler, sevimli salon ve hoş bakım

  3. Süper güzel stüdyo !!! Kirpiklerimi ve kaşlarımı kaldırdım. Sonuçtan tamamen memnunum 🙂

  4. Düzenli olarak kirpik uzatmaya geliyorum ve her seferinde çok memnunum! Harika bir ortam ve iyi hissettiren karakter ve kirpikler uzun süre iyi görünüyor! Başka bir yere gitmezdim.

Yoruma kapalı.