Exil Wohnmagazin

4.3
(134)

Buca Exil Wohnmagazin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Köpenicker Str. 18-20, Berlin – Germany

Telefon : 030 21736190

Buca Exil Wohnmagazin Yol Tarifi

Exil Wohnmagazin

Exil Wohnmagazin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Köpenicker Str. 18-20, Berlin – Germany olan Exil Wohnmagazin, işletmesine 030 21736190 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Exil Wohnmagazin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Exil Wohnmagazin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Exil Wohnmagazin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Exil Wohnmagazin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Exil Wohnmagazin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Exil Wohnmagazin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Exil Wohnmagazin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Exil Wohnmagazin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 134

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Exil Wohnmagazin Yorumları

  1. Bir süre önce buradaydı ve bana bir kanepe almak istedim. Pazarlamacının bir şey satmak istediğini sanmıyorum, çünkü sorduğum soru ne olursa olsun sadece yetersiz cevap vardı ve fiyat söz konusu olduğunda tamamen yanlış cevap aldım, model yanlıştı. Bu arada, sahadaki tek müşteri bendim.

  2. Harika seçim ve tasarımlar, geniş fiyat aralıkları olsa da teslimat süreleri oldukça uzun olabilir.

  3. Yeni bir kanepe arıyordum. Cumartesi günü istişare, Salı günü kanepeye karar verildi, Perşembe günü teslimat. Tavsiyeden teslimata, yetkin ve güler yüzlü kullanım bundan daha iyi olamazdı, çok teşekkür ederim!

Yoruma kapalı.