Evo Berlin Mitte

4
(209)

Evo Berlin Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rosa-Luxemburg-Straße 14, Berlin – Germany

Telefon : 01525 6868905

Evo Berlin Mitte Yol Tarifi

EVO Berlin Mitte

Evo Berlin Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rosa-Luxemburg-Straße 14, Berlin – Germany olan Evo Berlin Mitte, işletmesine 01525 6868905 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Evo Berlin Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Evo Berlin Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Evo Berlin Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Evo Berlin Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Evo Berlin Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Evo Berlin Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Evo Berlin Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Evo Berlin Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 209

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Evo Berlin Mitte Yorumları

  1. Şiddetle tavsiye ederim!!! Spor salonu geniş ve iyi donanımlıdır. Çok modern ve muhteşem bir vibe! Haftanın 6 günü buraya gidiyorum. Çok temiz ve süper kolay sorunsuz giriş/çıkış sistemini seviyorum.
    Yönetici, süper yardımsever ve çok güzel. Antrenörler de harika. Bu spor salonundan çok memnunum!

  2. Burası tamamen otomatik, bununla başa çıkmayı öğrenmelisin… Dışarı çıkamadım… Neyse ki, kodunu benim için kullanabilen başka bir kişi.

    O kadar ekipmanınız yok ama çok modern kardiyo makineleriniz var.

  3. Harika bir yer, ancak Urban Sports Club üyelerinin yalnızca bir saat kalmasına izin verilir. Uygun eğitim için çok kısa, duş almak ve kıyafet değiştirmek böyle bir durumda tamamen unutulabilir.

  4. Çok iç içe. Küçük bir alana mümkün olduğunca çok şey sığdırmaya çalıştılar. Ayakkabısız antrenman yapabileceğiniz söyleniyor ama aslında sadece biz vardık ve tuhaf bakışlarımız vardı.

Yoruma kapalı.