Evka Elektrik

3.4
(5)

Evka Elektrik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka-1 Mah, Gazi Osman Paşa Cd. No:248, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 84 67

Evka Elektrik Yol Tarifi

Evka Elektrik

Evka Elektrik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka-1 Mah, Gazi Osman Paşa Cd. No:248, Buca – İzmir olan Evka Elektrik, işletmesine (0232) 420 84 67 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Evka Elektrik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Evka Elektrik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Evka Elektrik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Evka Elektrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Evka Elektrik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Evka Elektrik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Evka Elektrik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Evka Elektrik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Evka Elektrik Yorumları

  1. Arkadaşlar kesinlikle herhangi bir sorununuz var ise başka yere yaptırın. 1 ay oldu 20 metre kabloya 80 lira aldılar hattı cektiler o günden beri hala evimde televizyon izleyemiyorum defalarca aramama rağmen ne gelen var ne arayan var nede çare bulan.

Yoruma kapalı.