Evangelische Schule Berlin Zentrum

4.1
(40)

Evangelische Schule Berlin Zentrum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Wallstraße 32, Berlin – Germany

Telefon : 030 25760710

Evangelische Schule Berlin Zentrum Yol Tarifi

Evangelische Schule Berlin Zentrum

Evangelische Schule Berlin Zentrum Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Wallstraße 32, Berlin – Germany olan Evangelische Schule Berlin Zentrum, işletmesine 030 25760710 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Evangelische Schule Berlin Zentrum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Evangelische Schule Berlin Zentrum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Evangelische Schule Berlin Zentrum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Evangelische Schule Berlin Zentrum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Evangelische Schule Berlin Zentrum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Evangelische Schule Berlin Zentrum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Evangelische Schule Berlin Zentrum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Evangelische Schule Berlin Zentrum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 40

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Evangelische Schule Berlin Zentrum Yorumları

  1. Yenilikçi pedagoji ve özel bir okul ekibi! Öğretmenler koçtur ve öğrenciler bağımsız olarak öğrenmeyi ve sorumluluk almayı öğrenirler. Öğrenmenin de eğlenceli olabileceğini gösteren bir okul.

  2. Vay! kelimeler beni hayal kırıklığına uğrattı … riedel mysik .. en sevdiğim kızlar

  3. Neredeyse sadece çok parası olan çok ayrıcalıklı insanlar kabul edilir (ben de öğrenciyim)

Yoruma kapalı.