Ersöz Spot

3.7
(9)

Ersöz Spot adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dumlupınar, Türkiye, 83. Sk. No:18, Buca – İzmir

Telefon : 0535 649 24 85

Ersöz Spot Yol Tarifi

Ersöz Spot

Ersöz Spot İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dumlupınar, Türkiye, 83. Sk. No:18, Buca – İzmir olan Ersöz Spot, işletmesine 0535 649 24 85 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ersöz Spot ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ersöz Spot yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ersöz Spot hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ersöz Spot ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ersöz Spot ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ersöz Spot için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ersöz Spot bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ersöz Spot sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ersöz Spot Yorumları

  1. Aldığim bulaşık makinesi 3 kez evi su bastı ve buzdolabı fulll buz dağı gibi buzlandi çamaşır makinesi stop edip durdu buradan eşya falan alınmaz dolandırıcının tekiler

Yoruma kapalı.