Er Yapı Emlak Ofisi

4.6
(16)

Er Yapı Emlak Ofisi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kuruçeşme, no:a, Hacı Bektaşı Veli Parkı İçi Yolu, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 454 00 11

Er Yapı Emlak Ofisi Yol Tarifi

Er Yapı Emlak Ofisi

Er Yapı Emlak Ofisi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kuruçeşme, no:a, Hacı Bektaşı Veli Parkı İçi Yolu, Buca – İzmir olan Er Yapı Emlak Ofisi, işletmesine (0232) 454 00 11 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Er Yapı Emlak Ofisi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Er Yapı Emlak Ofisi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Er Yapı Emlak Ofisi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Er Yapı Emlak Ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Er Yapı Emlak Ofisi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Er Yapı Emlak Ofisi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Er Yapı Emlak Ofisi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Er Yapı Emlak Ofisi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Er Yapı Emlak Ofisi Yorumları

  1. ER YAPI EMLAK Erdem GÜLBENT Denince
    Doğru yatırım Profesyonel hizmet demek.

  2. Kampus kapısının karşısı nda dürüst güvenilir bir emlak ofisi,genelde öğrenciler için kiralık daire her zaman vardır.

  3. Emlak sektöründe güçlü, karakterli ve cozumcul bir firma.

  4. Çok güzel ilgilendiler gerçekten işinde profesyoneller tekrardan çok teşekkür ederim…

  5. Arkadaşların hepsi samimi normal emlakçılar gibi değiller yardımcı olmak için uğraşıyorlar ben samimi buldum çalışanları sıcak insanlar

Yoruma kapalı.