Engel & Völkers Berlin Prenzlauer Berg

4.7
(12)

Engel & Völkers Berlin Prenzlauer Berg adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Knaackstraße 7, Berlin – Germany

Telefon : 030 23599980

Engel & Völkers Berlin Prenzlauer Berg Yol Tarifi

Engel & Völkers Berlin Prenzlauer Berg

Engel & Völkers Berlin Prenzlauer Berg Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Knaackstraße 7, Berlin – Germany olan Engel & Völkers Berlin Prenzlauer Berg, işletmesine 030 23599980 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Engel & Völkers Berlin Prenzlauer Berg ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Engel & Völkers Berlin Prenzlauer Berg yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Engel & Völkers Berlin Prenzlauer Berg hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Engel & Völkers Berlin Prenzlauer Berg ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Engel & Völkers Berlin Prenzlauer Berg ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Engel & Völkers Berlin Prenzlauer Berg için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Engel & Völkers Berlin Prenzlauer Berg bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Engel & Völkers Berlin Prenzlauer Berg sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Engel & Völkers Berlin Prenzlauer Berg Yorumları

  1. Çok teşekkür ederim melek ve Völkers, sayende dairemi çok hızlı satabildim. Onlar çok kolay, verimli ve yararlı.
    % 100 tavsiye !!!

  2. Bay Behmer yeni daireye dostça ve kararlı bir şekilde destek verdi. Hızlı tepki süresi, kısa bilgi kanalları ve iyi tavsiyeler bunu mümkün kıldı. İstediğiniz zaman tavsiye edin!

  3. Bay Behmer, bizim için mükemmel bir mülkü çok kısa sürede buldu ve tüm beklentileri aştı. Tüm zaman boyunca bize sabırla ve profesyonelce eşlik etti.

    Bunun için çok teşekkürler. Bize ömür boyu bir rüya verdin, her an tavsiye ederiz! Georgina Szücs ve Robert Streit

  4. Çok memnun oldum. Mülkümün verilerinin ve fotoğraflarının profesyonel kaydı, özellikle Bayan Held ile çok iyi iletişim. Sonunda bir kazan-kazan-kazan durumu (alıcı – satıcı – komisyoncu)
    Sadece mükemmel, şiddetle tavsiye edilir.

Yoruma kapalı.