Einstein Unter Den Linden

4.1
(4588)

Einstein Unter Den Linden adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Unter den Linden 42, Berlin – Germany

Telefon : 030 2043632

Einstein Unter Den Linden Yol Tarifi

EINSTEIN Unter den Linden

Einstein Unter Den Linden Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Unter den Linden 42, Berlin – Germany olan Einstein Unter Den Linden, işletmesine 030 2043632 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Einstein Unter Den Linden ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Einstein Unter Den Linden yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Einstein Unter Den Linden hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Einstein Unter Den Linden ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Einstein Unter Den Linden ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Einstein Unter Den Linden için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Einstein Unter Den Linden bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Einstein Unter Den Linden sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 4588

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Einstein Unter Den Linden Yorumları

  1. Schnitzel inanilmazdi.. Biz kucuk boy aldik. O bile cok büyüktü. Yakinlarinda bulunursaniz mutlaka deneyim

  2. tatlılar güzeldi ama garsonlar ilgisiz ve kabaydılar. El kaldırıp bişey isteyecek oldum eliyle şimdi değil der gibi uzaklaştı ve sonrasında masaya gelmedi sanırım 3 tane garson o kadar yoğun bir yere yetersiz kalıyor ama bu yinede kabul edilir bişey değildi.

Yoruma kapalı.